Czy na diecie można jeść chleb?

19 maja 2020

Czy na diecie można jeść chleb? Oczywiście! Produkty zbożowe to zaraz po warzywach i owocach kolejne piętro Piramidy Zdrowego Żywienia i Stylu Życia.

Jednak nie każde pieczywo wpasuje się w zdrowe odżywianie. Najlepsze jest to razowe, pieczone na zakwasie i przede wszystkim o naturalnym, krótkim składzie (bez zbędnych dodatków). Jakość, smak i wartość odżywcza - w tych aspektach pieczywo musi królować, jeśli chce się je nazwać dobrym.

I powiem Wam, że ja odkryłam już dobre pieczywo! Jest pożywne, pyszne i idealnie wypieczone. Jedząc je mam pewność, że jem coś zdrowego.

Mowa o pieczywie z Piekarni Rzemieślniczej Ziarno (https://www.facebook.com/PiekarniaZiarno/ ). Jest to nowa piekarnia, która powstała w domu pewnej młodej rodziny. Na początku wypiekali dla siebie i swoich dzieci, później dla rodziców, a teraz już dla reszty świata, odkąd świat się o nich dowiedział.

Piekarnia oferuje chleb żytni, pszenno-żytni, bułki ze słonecznikiem i rogale drożdżowe z marmoladą. Pracują jeszcze nad kolejnymi nowościami, więc na pewno się pojawią!

Jeśli zwracasz uwagę na jakość pieczywa i zależy Ci na dobrych, sprawdzonych wypiekach, to koniecznie skorzystaj z ofert piekarni Ziarno! Zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub za pośrednictwem Facebooka. Piekarnia wypieka swoje produkty w każdy WTOREK, CZWARTEK I SOBOTY.

Kanapka z camembertem i dżemem

Polecam i w pełni rekomenduje!
DietKA 🍉🥑🍊

Dodaj komentarz

© dietka.eu 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt www: 84.pl
phone-handset