Oczekiwania vs. rzeczywistość względem chudnięcia i tycia

2 lipca 2020

Skoro tak długo i sukcesywnie gromadziły się kilogramy Twojej tkanki tłuszczowej, to dlaczego oczekujesz, że nagle znikną bez żadnego wysiłku?

To bardzo częste zjawisko. Przez wiele miesięcy, a nawet lat, pozwalamy sobie na wszystko i wszędzie i o każdej porze, jedząc bez ograniczeń i kształtując niewłaściwe nawyki żywieniowe. Nagle uświadamiamy sobie, że nasze tycie zaszło za daleko i w mgnieniu oka postanawiamy, że trzeba to zmienić. Wydaje nam się, że przejdziemy na dietę i w tym samym momencie zobaczymy spektakularny wynik na wadze. Każdego dnia ważymy się z nadzieją, że cyferki nas pozytywnie zaskoczą. No i zaskakują, ale nie pozytywnie, bo przecież tyle z siebie daję, a one tak wolno maleją!

Trzeba wiedzieć, że jeśli chce się trwale pozbyć nadprogramowych kilogramów, to przede wszystkim należy zmienić swój styl życia na lepszy. A takie zmiany nie dokonują się w jeden dzień, jeden tydzień, czy jeden miesiąc. To jest praca na długi, długi czas! A efektem tej pracy jest między innymi masa ciała. Warto zmienić punkt patrzenia. Niech Twoim celem stanie się Twoje zdrowie i samopoczucie, a zaufaj mi, że finalnie uzyskasz wymarzoną sylwetkę.

Dodaj komentarz

© dietka.eu 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt www: 84.pl
phone-handset